Resim
Antalya sevdamızın gereği olarak çıktığımız yolda aday adaylığım süresince, şahsıma gösterdikleri samimiyet ve değerli destekleri için tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma ve özellikle her şeyin en iyisine layık olan, sevgili Antalya halkına teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte il ve ilçe adaylarımıza başarılar dilerim.

Siyasi projeksiyonumuz da Antalya için en iyisini yapma ve yaptırma gayretimizde en ufak bir azalma ve sapma olmayacaktır. Antalya’nın meselelerini bilen ve bu anlamda kafa yoran biri olarak daima Antalyalı kardeşlerim hizmetindeyim. Bu süreçte gecesi gündüzüne katan ekip arkadaşlarımın imece usulü ile sağladığı katkıların farkındayım. Antalya hak ettiği hizmete mutlak surette kavuşmalı büyük projeler büyük fikirler ile ortaya çıkar düsturundan uzaklaşmamalıdır. Bu anlamda adaylığımız süresince gönül veren herkese sonsuz teşekkür ederim.

Antalya'm için el ele, omuz omuza, bir ve diri olarak atılacak adımlarımız, söylenecek sözlerimiz hep olacaktır. Yaşar Tabur isminin güzel duygular ile anılması benim için e büyük onurdur. Bu onur aileme bırakacağım en kutsal mirastır. İnanarak çıktığım bu yolda arkama bakmadan daima hep ileriye yöneldim. Artık dün eski bir kavramdır. Bugün ve yarın için elimizden geleni yine yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Herkese iyi günler diler saygılar sunarım.


 
Resim
Ak Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Tabur, Başkan Akaydın’ın Antalya’nın trafiğini felç ettiğini bildirerek, “Ulaşım sorunu Antalya’da birinci sorun iken farkı iyice açarak süper sorun haline getirdi” dedi

Ak Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Tabur, Başkan Akaydın’ın Antalya’nın trafiğini felç ettiğini bildirerek, “Ulaşım sorunu Antalya’da birinci sorun iken farkı iyice açarak süper sorun haline getirdi” dedi.


 
Resim
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi’nin AKP’li üyesi Yaşar Tabur, Büyükşehir Yasası'nın çobandan kentte yaşayan insana kadar tüm kesimlerin hayatını değiştirecek bir yasa olduğunu belirtti


 
Resim
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Yaşar Tabur, Ak Parti Finike İlçe Teşkilatı’na Büyükşehir Yasası hakkında bilgi verdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Yaşar Tabur, Ak Parti Finike İlçe Teşkilatı’na Büyükşehir Yasası hakkında bilgi verdi. Yaşar Tabur, Antalya'nın Büyükşehir Yasası'ndan en fazla fayda sağlayacak illerden biri olduğunu belirterek, bu yasa ile dağdaki çobanın ayağına hizmet gideceğini söyledi. 


 
Resim
Kapı kapı dolaşarak Büyükşehir yasasını anlatıyor. Elmalı ilçesine geçerek esnaf ziyaretlerinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yaşar Tabur, 6360 sayılı yeni Büyükşehir Yasasını ve Elmalı ilçesine sağlayacağı faydaları anlattı. 
6360 sayılı yeni Büyükşehir Yasasını ve Elmalı ilçesine sağlayacağı faydaları anlattıktan sonra “Yeni yasanın getireceği hizmetlerle Elmalı ilçesinin bir turizm merkezine dönüşebileceğini tarihi ve kültürel değerleri coğrafi güzelliği sayesinde 12 ay ziyaretçi gelebilecek. Safranbolu örneğini ele alarak Elmalı ilçemizin de bu potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum” dedi.


 
Resim
Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Yaşar Tabur Elmalı İlçe Teşkilatı ile birlikte 6360 sayılı yeni Büyükşehir Yasası bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. 
Yaşar Tabur’un Elmalı İlçe Başkanlığı önündeki cadde üzerinde gerçekleştirdi toplantıya halkın da yoğun ilgisi oldu. Elmalı İlçe Başkanı Ümit Öztekin’in açılış konuşması ile başlayan toplantıya İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri katıldı.


 
Resim
Ak Parti’nin Antalya’daki en etkili isimlerinden Yaşar Tabur Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı. 
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Yaşar Tabur, AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye başkan aday adaylığını açıkladı. Artık Konyaaltı'na talip olmayacağını belirten Tabur, "İl genelinde siyaset yapmak istiyorum ve çalışıyorum" dedi.


 
Resim
Ak Parti İlçe Teşkilatı’na ‘Yeni Büyükşehir Belediye Yasasını” anlatmak için Serik’e gelen Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi Yaşar Tabur, ilçe başkanı Ragıp Okudan ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette yerel seçimle ve Antalya’yla ilgili değerlendirmelerde bulunan Tabur, partinin 2009 seçimlerinden gerekli dersleri çıkardığını belirterek; doğru kişilerin aday yapılması gerektiğini ifade etti. Delicious Save this on Delicious